Acil kargo ve acil evrak teslimatlarınız var ve siz kara kara nasıl yetiştire bileceğinizi düşünüyorsunuz.
Örneğin İstanbuldasınız ve Ankara’da bir kamu kuruluşuna acil kargo, acil evrak gönder, acil ihale dosyası teslim etmeniz gerekiyor merak etmeyin tam da bu sırada size gerekli olan şey şey güvenilir,hızlı ve tecrübeli KURYEADAM kurye personeli sizi bu endişeden kurtaracak nasıl mı?
Hemen telefona sarılacak TÜRKİYE’ nin neresinde olursanız olun 0850 840 0 700 KURYEADAM müşteri iletişim hattını arayacaksınız en kısa sürede kurye personelimiz adresinize gelecek ve yetiştirilmesi gereken acil kargonuzu sizden teslim alacak ve sizin artık tüm endişelerinizi ortadan kaldıracak siz rahat edin ve acil kargo nuzun , evrağınızın yetiştiğini seyredin.
Nasıl mı? Sizden evrağinızı teslim alan personelimiz ivedi bir şekilde en yakın havaalanına gidecektir.Ankara’ya kalkan ilk uçağa verecektir.Tabi bu arada Ankara’daki personelimiz kargonuzu beklemeye başladı bile THY kargodan ESENBOĞA’ya inen acil kargo kuryemiz tarafından teslim alındıktan sonra acele bir şekilde 45 dakika içerisinde yetişmesi gereken kamu kurum, kuruluşunun ilgili makamına teslim edilmiş oldu sadece bir kaç saat içerisinde yetiştiremem dediğiniz acil kargokurye resım 3 yerine teslim edildi.Bununla birlikte teslimatı gerçekleştiren KURYEADAM personeli sizi arayıp teslim edilen teslim saatini adını soyadını size ayrıntılı bir şekilde bildirdi.. işte hepsi bu kadar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>