Ankara'nın kurye firması

Ankara’ da trafik  her geçen gün beter olmakta ,yollar bir keşmekeşe dönmekte. Her an  trafiğe yeni  araçlar  girmekte  ama cadde ve sokaklar  aynı kaldığı için bu trafik yoğunluğunu artık kaldıramaz duruma gelmektedir.

İşe gidiş ve iş çıkış saatlerinde  Kızılay,Ulus, Çankaya,Keçiören,ümitköy,Bilkent,Balgat,Çukurambar,Kolej,Batıkent ,Oran Şehri  vb daha bir çok semtlerin trafiği nerdeyse durma hızına inmekte ve sadece işe gidiş geliş saatlerinde değil günün neredeyse her saatinde bu yoğunluk söz konusu  ve trafikte insanlar stres girmekteler.

İşte bu keşmekeşin içerisinde birde acil yetiştirmeniz gereken gönderiniz var ,vakit dar ve bu trafikte nasıl yetiştireceğim diye kara kara düşünürken devreye kuryeman olarak biz giriyoruz.Bu trafikten kurtulmanın yolu işini profesyonel yapan ve seri hareketlerle bu trafik yoğunluğunun içerisinden sıyrılıp gönderilen acil kargo en kısa zamanda teslim etmeye hazır bekleyen kuryeman motorlu kurye ekiplerimizdir.

Gün geçmiyor ki Ankara’da Cadde ve Sokak isimleri değişmesin motorlu kurye ekiplerimiz sahada sürekli oldukları için değişen bu adres isimlerini  yakından bilmekteler böylece sokak sokak adres aramak zorunda değillerdir verilen adresleri avuçlarının içi gibi bulur ve gönderinizi, acil kargo en kısa sürede verilen adrese teslim ederler.

Teslim edilen kişinin adını soyadını,imzasını  T.C kimlik numarasını teslim formalarımıza not alır ve size telefon açarak saat kaçta,teslim edilen kişinin bilgilerini iletirler.İstenilmesi durumunda bu evrak teslim formumuzu taratıp sizlere mail yoluyla bildirirler.

Kuryeman motorlu kurye personelimiz tüm trafik kurallarına saygılı, emniyetleri için gerekli  Kask ,ekipman ve motor kıyafetleri  ile donatılmıştır.

Ankara Merkez ilçeler içerisinde 7 gün 24 saat esasıyle hizmet veren kuryelerimiz  gönderinizi, acil kargo teslim aldıktan sonra en kısa sürede verilen adreslere teslim ederler.Bu süre en geç 45 dakika olarak belirlenmiştir.

-Acil evrak mı yetiştirmeniz gerekiyor

-Esenboğa’ya kargomu vereceksiniz

-Gecenin bir yarısı eczaneden ilaç mı almanız gerek

-Sevdiklerinize hediye sürpriz mi  yapacaksınız

-Kamu kurum kuruluşlarına acil teslimatınız mı var

-Müşterilerinizin acil kapıda ödemeli teslimatlarımı var

Ne duruyorsunuz !

1993 yılından bu yana Ankara’da Motorlu Kurye hizmeti veren, P-1 yetki belgesi sahibi olan,

Hemen Kuryeman Kurye şirketini 419 6060 numaradan arayın ve acil motorlu kurye talebinde   bulunun.

kuryeman logo2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>