Ankara’da teslim edilmesi gereken acil evrak, acil kargo, kıymetli belge teslimatlarınızda tercih edeceğiniz adres KURYEMAN kurye ve lojistik şirketidir.
Nedeni ne gelince firmamız yıllardan bu yana edindiği lojistik tecrübe ile güler yüzlü profesyonel personeli ve teknolojik lojistik alt yapı ve donanımlarıyla hizmet vermektedir.

Kuryeman kurye

Kuryeman kurye şirketi


KURYEMAN kurye ve lojistik şirketi ulaştırma bakanlığımızın vermiş olduğu yetki belgelerine sahiptir.Bununla birlikte ISO kalite hizmet belgelerini almıştır.

kurye_ankara
Ankara kurye hizmetleri faaliyetlerini; kurye, posta dağıtım, acil kargo teslimatları, broşür dağıtım vb bir lojistik hizmet olarak çeşitlendirmek mümkündür.
Kurye firması olarak 1993 yılında faaliyetlerine başlamış olan firmamız kısa zamanda yurt genelinde bölge müdürlükleri ve şubeleriyle hizmet verme yarışında en çok tercih edilen kurye firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>