Günümüzde en etkili reklam çalışmalarından birisi broşür dağıttırmaktır.
Klasik olsa da broşür dağıtım potansiyel müşterilere en hızlı ve başarılı ulaşma seklini korumaktadır. Her bir broşürün müşteriler için birer ümit olduğunu bilen KURYEADAM kurye ve lojistik şirketi dağıtımları düzen düzen ve disiplinle gerçekleştirmektedir.
Broşür dağıtım hizmetleri tecrübeli profesyonellerle daha başarılı sonuçlar verecektir. Profesyonel kurye personelleriyle tam adrese teslim hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.
Broşür dağıtımında en büyük sıkıntı dağıtımı yapan kişilerin ahlaksızca broşürleri dağıtmadan çöplere atması, tomar tomar yerlere saçması, bir posta kutusuna birden fazla sayıda bırakılması vb bir çok sinir bozucu hallerdir.
Bu sebeple diyoruz ki sahasında yetkin tecrübeli adresi belli ticari saygınlığını kazanmış size daha uygun hizmet fiyatları verecek olan KURYEADAM firmasıyla dağıtımlarınızı gerçekleştirin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KURYEADAM kurye ve lojistik şirketini diğerlerinden ayıran en büyük özellik broşür dağıtım hizmetlerini görsel kanıt altına almasıdır.
Örneğin dağıtımını gerçekleştirdiğimiz her broşürü sadece yazılı olarak cadde,sokak bina posta kutusu sayısını elimizdeki bilgi formunu işlemekle kalmaz aynı zamanda personelimiz dağıtım yapılan bölgedeki cadde, sokak tabelalarını, bina fotoğrafını ve bu binalardaki posta kutularının tek tek itinayla broşürlerinin hepsinin görüneceği şekilde diğital fotoğraf makineleri kullanarak görsel kanıt altına almakta ve raporlamak ta böylece size bir broşürün bile heba olmadan dağıtıldığını gönül rahatlığıyla size sunmaktadır.
Bundan sonra dağıtım yapılan sahadaki potansiyel müşterilerin sizi tercih etme arzusuna kalmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>