OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kuryeadam  firması müşterilerine el ilanı dağıtım hizmetleri sunarken % 100 dağıtım garantisi vermekte ve bir adet broşürün bile heba olmayacağının sözünü vermektedir.Nasıl mı hemen sizleri bilgilendirelim isterseniz.

Broşür dağıtım hizmetleri profesyonellik gerektirir.Her işin usta olduğu gibi broşür dağıtım hizmetleri de bilmeyen kişilerin eline verildiğinde yerlere atılır, çöplerde bulunur yada tomar tomar saçılır sizde büyük hayal kırıklıkları yaşarsınız.

İşte Kuryeadam kurye firması olarak şirketimizi tercih ettiğinizde bu olumsuzlukların hiç biri yaşanmayacak zira şirketimiz broşür dağıtımlarını diğital fotoğraf makineleri ile her sokak, cadde tabelalarının ,dağıtımı yapılan her binanın ve bu binalardaki her posta kutusunun broşürler görünür şekilde fotoğraflanarak görsel kanıt altına alınır aynı işlem yazılı olarak bilgi formlarına işlenir böylece tüm broşür dağıtım artık ispat altına alınmış ve tüm kayıp kaçak riskleri ortadan kaldırılarak dağıtılmış bulunmaktadır.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kuryeadam

Kuryeadam firması ulaştırma bakanlığımızın vermiş olduğu dağıtım yetki belgelerine sahiptir. Müşterilerine broşür dağıtım sözleşmesi imzalamaktadır.Müşterilerimiz dağıtım esnasında her türlü denetim ve kontrol hakkına sahiptir.

Broşür dağıtım hizmetinde Kuryeadam’a ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız şunlardır.

http://www.kuryeadam.com

0850 840 07 00

419 6060

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>